• New
search

PETSTORY Zabawka dla Kota Kijek Wędka Piórka 80cm

BUDZI INSTYNKT ŁOWIECKI

ZAPEWNIA DYNAMICZNĄ ZABAWĘ

ATRAKCYJNA PRZYNĘTA NA KOŃCU WĘDKI

 

Logistic minimum 300 PLN net

 

Fast & Secure Online Payment

 

Shipping in 24h

 

Free delivery from 1.000 PLN

Obudź w swoim kocie instynkt łowcy

dzięki zabawce na wędce- z piórkowym ogonem. Wspaniały gadżet, który zapewni Twojemu pupilowi i Tobie wspaniałą zabawę na długie godziny. Stonowane kolory i staranność wykonania, to jest to co wyróżnia ten produkt. Wspólne zabawy są niezastąpione w życiu Twojego kota . Dzwoneczek wzbudzi ciekawość Twojego kociaka, a piórkowy ogonek jest wprost idealny do łapania i podgryzania!

Zabawka jest sprężysta i podskakuje razem z ruchem Twojej ręki

Wędka jest lekka i sprężysta, dzięki czemu możesz zapewnić zabawę zarówno z małemu kociakowi jak i dorosłym kocurom lub kotkom.

Twój kot będzie zadowolony!


Zalety:

Wędka funduje ćwiczenia ruchowe, przy czym poprawę sprawności fizycznej Twojego Kota. Dzięki zabawie przepełnionej przyjemnością Twój zwierzak poprawi zwinność i kondycję!

Długi pałąk z jednej strony zakończony wygodnym dla Ciebie uchwytem a z drugiej nęcącymi piórkami i dzwoneczkiem pobudzi do zabawy nawet wyjątkowo leniwego zwierzaka.

Zabawki interaktywne pobudzają zmysły Pupili, co zachęca je do skupienia podczas zabawy, a zwiewne piórka i delikatny dzwoneczek dodatkowo zachęcają do skoncentrowania się na celu.


Charakterystyka produktu:

  • Długość wędki:  ok. 80 cm
  • Długość piór: ok. 14cm
PETSTORY
013319