Wszystkie bestsellery
Odrobaczanie Psa

Odrobaczanie Psa

Tabletki na odrobaczenie psa – niezbędny asortyment każdego właściciela czworonoga


Każdy odpowiedzialny właściciel czworonoga wie, jak istotne jest cykliczne odrobaczanie psa. Profilaktyczne działania przynoszą tylko korzyści; pozwalają na zapobieganie namnażania się pasożytów wewnętrznych oraz rozwojowi choroby, zwanej robaczycą. 

Należy pamiętać, że podając czworonogowi tabletki na odrobaczenie psa, działamy również na własną korzyść. Człowiek z łatwością może zarazić się od swojego sympatycznego pupila robakami, żerującymi w ciele żywiciela. Tabletka na odrobaczenie psa powinna być stałym wyposażeniem w domu każdego właściciela czworonoga. Dzięki temu możliwa jest szybka reakcja na problemy zwierzęcia z pasożytami.


Tabletka na odrobaczenie psa – jak często ją podawać?


Odrobaczenie psa powinno się odbywać już od najwcześniejszych etapów życia zwierzęcia. Weterynarze zalecają, aby pierwsze podanie tabletki na odrobaczenie psa odbyło się już około drugiego tygodnia życia czworonożnego podopiecznego. Jeśli zastanawiasz się, odrobaczenie psa co ile powinno się odbyć, to zależy to również od wielu innych czynników, takich jak:


* wiek zwierzęcia

* tryb życia

* częstotliwość wychodzenia na zewnątrz

* stan zdrowia

* stosowana dieta


Preparat na odrobaczenie psa powinien być podawany co trzy miesiące u dorosłych zwierząt i co cztery tygodnie u tych osobników, które nie ukończyły jeszcze roku życia. Bez względu na to, czy zaobserwowano objawy zakażenia się pasożytami, tabletka na odrobaczenie psa będzie miała również działanie profilaktyczne i zapobiegnie namnażaniu się robaków. 

Odrobaczenie psa co ile zatem powinno przypadać? Najlepszym wyjściem będzie podawanie preparatu na odrobaczenie psa co trzy miesiące. Ponadto, zadziała on na takie pasożyty jak: 

– tasiemiec pchli

– nicień sercowy

– nicień podskórny

– bąblowiec wielojamowy

– bąblowiec jednojamowy

– glista psia


Jak działa tabletka na odrobaczenie psa?


Jeśli zastanawiasz się, jak działa tabletka na odrobaczenie psa, przychodzimy z wyjaśnieniami. Otóż sam skład tabletki na odrobaczenie psa bazuje na rozmaitych substancjach czynnych, takich jak embonian czy fenbendazol, które mają za zadanie porażać system nerwowo-mięśniowy pasożytów lub zaburzać ich przemianę materii. Następnie organizm czworonożnego pupila samodzielnie radzi sobie z usuwaniem nieproszonych lokatorów. Zatem już wiesz, jak działa tabletka na odrobaczenie psa.

Pamiętaj jednak, że tabletka na odrobaczenie ma również wpływ na Twojego podopiecznego i osłabia jego system odpornościowy. Zbyt częste jej podawanie może również zaburzyć pracę nerek i wątroby! Należy wszystko podawać z umiarem i wtedy, kiedy jest zalecane.

Preparat na odrobaczenie psa – jak poznać, że jest szybko potrzebny?


Odrobaczenie psa jest zalecane cyklicznie, tak istnieją znaczące przesłanki, że czworonożny przyjaciel pilnie potrzebuje tabletki. Świadczyć może o tym:


– podrażnienie wokół odbytu

– biegunka

– obecność krwi w kale

– wymioty

– ospałość

– apatia

– brak apetytu

– wzdęcia

– intensywne drapanie się i charakterystyczne poruszanie skórą


Ponadto, pasożyty mogą doprowadzać do nieoczywistych objawów i schorzeń, takich jak problemy oddechowe, duszności, ocieranie się o przedmioty.

Tabletka na odrobaczenie psa cena na każdą kieszeń


Środki przeznaczone na preparaty usuwające pasożyty nie są znaczne. W internetowym sklepie zoologicznym Zoo24.pl tabletka na odrobaczenie psa cena jest adekwatna na każdą kieszeń. Oferujemy zarówno pakiety tabletek na odrobaczenie psa, jak i sprzedawane na pojedyncze sztuki produkty. Są wyjątkowo skuteczne, zatem zawsze należy bezwzględnie pamiętać o odpowiednim dawkowaniu. Inaczej istnieje nawet możliwość zatrucia zwierzęcia, któremu zostanie podana zbyt duża porcja tabletki na odrobaczenie psa!

Należy bezwzględnie przestrzegać zalecanej na opakowaniu lub przez weterynarza informacji, ile wynosi porcja na odrobaczenie. Jest ona wyliczana, uwzględniając wagę czworonożnego pupila oraz jego stan zdrowia. Regularne szczepienia i odrobaczanie może zagwarantować szczęśliwe, dostatnie życie szczekającego podopiecznego.


Preparat na odrobaczenie psa – sprawdź w naszym sklepie!


Prawidłowa opieka nad zwierzęciem wymaga zaopatrzenia się w liczne środki i preparaty, gwarantujące wyższy komfort życia, wolny od pasożytów. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest oferowanie produktów najwyższej jakości – przecież tu rozchodzi się o dobro czworonożnych przyjaciół, za których nasi klienci są odpowiedzialni. Dlatego też stawiamy na najlepsze akcesoria, karmy, środki na odrobaczenie – i znacznie więcej – bo dobro pupili jest kluczowe!

Szeroka gama produktów sprzedawana w internetowym sklepie zoologicznym Zoo24.pl sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś w pełni dostosowanego do potrzeb swojego czworonoga. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie wszelkich pytań, związanych z zamówieniami i asortymentem sklepu, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwu pomóc.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz