Filtruj według

Marka

Marka

Wszystkie bestsellery
Przysmaki Treningowe dla Psa
Przysmaki treningowe – wspierające prawidłowy trening psów

Przysmaki Treningowe dla Psa

Przysmaki treningowe dla psa – niezbędne w czasie szkolenia!

Każdy odpowiedzialny właściciel czworonożnego przyjaciela chce zagwarantować mu szczęśliwe, zdrowe i bezpieczne życie. Oprócz codziennej pielęgnacji, dostarczania posiłków, wspólnej zabawy i spacerów, istotne jest również nauczenie psa prawidłowych zachowań i wpojenie pozytywnych nawyków behawioralnych. Przysmaki treningowe dla psa sprawdzą się idealnie! Zostały tak skomponowane, aby dawać wyraźny sygnał, dotyczący właściwie wykonanych poleceń i stanowić zarazem nagrodę.

Smaczki treningowe dla psa mają różnorodne formy – dzięki temu każde podniebienie czworonożnego towarzysza może być mile zaskoczone. Pamiętaj jednak, by zawsze uważnie sprawdzać smak. Przysmaki treningowe dla psa powinny bazować na wysokojakościowym mięsie, a nie mieszankach zbożowych, sztucznych konserwantach i uzależniających wzmacniaczy smaku.


Smakołyki dla psa do tresury – dlaczego warto po nie sięgać?

Smaczki treningowe dla psa powinny być nagrodą za dobrze wykonane polecenie. Są jasnym sygnałem dla zwierzęcia, że wykonało coś dobrze, co właściciel docenił. Tym samym wzmacniana jest więź między podopiecznym a opiekunem, a sama nauka przebiega szybciej.

Smakołyki dla psa do tresury powinny być początkowo niewielkie – dzięki temu zwierzak może być swobodnie chwalony za nawet najdrobniejsze postępy i jednocześnie nie jest przekarmiane. Smaczki treningowe dla psa należy również uwzględnić w codziennej liczbie spożywanych kalorii. Inaczej w prosty sposób, nawet niechcący, możemy doprowadzić czworonożnego pupila do nadwagi, a nawet otyłości.

Treserki dla szczeniaczka powinny być niewielkie nie tylko ze względu na ich częste pochwalanie, ale także dlatego, by były dostosowane do wielkości pyszczka zwierzęcia. Pozwoli to zarówno szybko spożyć nagrodę, jak i ponownie wrócić do treningu.


Smakołyki dla psa do tresury – jakie wybrać?

Na polskim rynku sprzedażowym przysmaki treningowe dla psa występują w licznych wariantach. Najczęściej są to drobne smakołyki, których garść swobodnie możemy umieścić w dłoni i wydzielać stosownie do postępów zwierzęcia. Mają formę kosteczek, zwierzątek czy też prostych figur geometrycznych. Sprzedawane w słoiczkach lub opakowaniach, mających szczelne zabezpieczenia i jednocześnie możliwość wielokrotnego otwierania.

Treserki dla szczeniaczka, podobnie jak i inne przysmaki treningowe dla psa, powinny być przechowywane w suchym, ciemnym, chłodnym, bezpiecznym miejscu. Najlepiej sięgać po takie, które w składzie mają wiele mięsa – lub też są w całości z niego wykonane. Należy unikać smaczków treningowych dla psa niskiej jakości, bazującej na mieszankach zbożowych, sztucznych konserwantach i wzmacniaczach smaku.


Treserki dla szczeniaka – garście przysmaków pomogą w szkoleniu!

Młode pieski wymagają szczególnych pochwal, nawet za niewielkie postępy. Świat jest dla nich całkowicie nowym, nieznanym miejscem i tylko od właścicieli zależy jakie wzorce będą uznane przez nich za prawidłowe.

Zatem podczas szkolenia zaopatrz się w znaczną ilość treserek dla szczeniaczków. Pełne garści przysmaków treningowych dla psów są niezbędne! Nie szczędź ich w trakcie nauki komend. Pamiętaj jednak, że dawanie ich zwierzęciu bez specjalnej okazji, między posiłkami nie jest wskazane, nie motywuje czworonożnego pupila do robienia postępów oraz jest odpowiednikiem podjadania; łatwo w ten sposób przekarmić zwierzę.


Smaczki treningowe dla psa – sięgnij po najlepsze!

Naturalne przysmaki treningowe to również doskonały sposób na uzupełnienie zwierzęcych posiłków. Stawiając na wysokojakościowe produkty, dostarczasz podopiecznemu niezbędną dawkę substancji odżywczych i minerałów – to przełoży się na prawidłowe funkcjonowanie organizmu czworonożnego towarzysza.

Smakołyki dla psa do tresury mają również inne zalety, o których nie można zapominać. Oprócz utrwalania prawidłowych wzorców behawioralnych i wspomagania nauki oraz rozwoju zwierzęcia, odpowiadają za:


* Ukrwienie i usuwanie kamienia nazębnego zwierzęcia – część przysmaków treningowych dla psa ma wspomagające prawidłową florę bakteryjną w pyszczku podopiecznego. Warto po nie sięgać, aby zapobiegać pojawienia się próchnicy oraz eliminować kamień nazębny.

*  Zapewniają niezbędną dawkę soli mineralnych i witamin – nie każda karma gwarantuje pełnię składników odżywczych. Przysmaki dla psów stanowią świetne uzupełnienie codziennej diety.

* Wpływają korzystnie na zdrowy wygląd skóry i sierści – smaczki treningowe dla psa często posiadają w składzie liczne oleje i inne substancje, które wzmacniają organizm zwierzęcia.


Przysmaki treningowe dla psa – sprawdź ofertę naszego sklepu

Internetowy sklep Zoo24.pl oferuje wiele różnorodnych produktów, pośród których bez problemu znajdą Państwo wiele zdrowych, stworzonych z naturalnych składników, smakołyków dla psa do tresury – i znacznie więcej. Sami jesteśmy odpowiedzialnymi właścicielami zwierząt, wiemy zatem jak kluczowy jest asortyment, dostosowany do potrzeb pupili. Dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w razie problemów z wyborem właściwych produktów i życzymy wielu udanych zakupów.

Aktywne filtry