Wszystkie bestsellery
Karmy dla Psów Rasowych
Karmy dla Psów Rasowych | Zoo24.pl

Karmy dla Psów Rasowych

Prawidłowe żywienie psa jest kluczowe dla utrzymania czworonoga w doskonałej kondycji i zdrowiu przez długie lata. Warto więc starannie i uważnie wybierać karmy, które będą doskonale dopasowanej do danej rasy pupila. Każda rasa posiada odmienne potrzeby żywieniowe i karmienie psa pożywieniem, które nie będzie dla niego dedykowane, może skutkować problemami ze strony układu pokarmowego, stawami, trawieniem czy tez zbyt dużą waga pupila.

Idealna karma dla psa małej rasy

Psy ras małych, mimo niewielkich gabarytów ciała, posiadają wysokie zapotrzebowanie energetyczne. Dlatego karma dla psa małej rasy koniecznie być bogata w wysoki poziom białka, pokrywającego potrzeby tych małych czworonogów. Tego rodzaju karma powinna posiadać znacznie mniejsze krokieciki do jedzenia, by niewielki psiak bezpiecznie i wygodnie mógł ją spożyć. Karma dla psów rasowych z naszego sklepu internetowego dostosowana jest do konkretnej rasy, uwzględniając wszystkie potrzeby i wymogi czworonogów.

W zależności od rasy, jaką pies reprezentuje, nasze karmy dla psów rasowych obfitują w składniki odżywcze, witaminy i minerały dla niej polecane. Karma dla psa rasy małej, jak chihuahua musi nie tylko posiadać wysoką zawartość białka, by pokryć zapotrzebowanie energetyczne tego maleńkiego psiaczka, ale i odpowiedniej wielkości krokieciki ułatwiające jej spożywanie. Karma dla yorka wzbogacona jest wysoką zawartością kwasów tłuszczowych Omega – 3, zapewniających zdrowy i piękny wygląd sierści tych uroczych czworonogów. Nasze karmy dedykowane psom ras małych spełniają wszystkie kryteria idealnych karm dla niewielkich czworonogów, bowiem zaspokajają wybredny apetyt tych małych piesków, dbają i ich okrywę włosową i zachowanie witalności.

Doskonale skomponowana karma dla średnich psów

Psy ras średnich podobnie, jak te małe, posiadają większe zapotrzebowanie na energię. Karma dla średnich psów powinna być pożywna, smaczna i dopasowana do indywidualnych preferencji smakowych konkretnego czworonoga. Karmy dla takich psów muszą uwzględniać indywidualne potrzeby danego czworonoga, by należycie spełnić swoją rolę. W przeciwieństwie do ras małych, psy ras średnich mają wolniejszy metabolizm, dlatego karmy dla nich muszą zaspokajać ich apetyt, ale nie prowadzić do nadwagi.

Nasze karmy dla średnich psów cechują się:

  • precyzyjnie dostosowaną do danego czworonoga wartością kaloryczną, 

  • obniżoną zawartością tłuszczu, by pupil nie przekraczał optymalnej masy ciała.

Zawarte w naszych karmach dla średnich psów kwasy tłuszczowe zapewniają zwierzakom zdrowo wyglądającą, błyszczącą sierść i skórę w doskonałej kondycji.

Karma dla psa należącego do rasy średniej, jak labrador musi szczególnie dbać o kości i stawy tego psiaka i utrzymywać jego wagę na stałym poziomie, bowiem to są właśnie czułe punkty przedstawiciela tej cieszącej się uznaniem i powodzeniem rasy. W naszym sklepie internetowym, można znaleźć najwyższej jakości karmy dla średnich psów, w tym labradora, które zagwarantują doskonały rozwój i samopoczucie tych wspaniałych czworonogów. Odpowiedniej wielkości krokiety tejże karmy dostosowane są do budowy psiaka, a unikalny ich kształt spowalnia tempo łakomych labradorów.

Czym powinna wyróżniać się dobra karma dla dużych psów seniorów?

Psy ras dużych to czworonogi, które posiadają niezwykle wrażliwy układ pokarmowy, podatny na wzdęcia i skręt żołądka. Żywienie takich psów wymaga więc szczególnej staranności i uwagi, by nie narazić pupila na dyskomfort i ból. Karma dla dużych psów, jaką posiadamy w ofercie, wyróżnia się doskonałą jakością, brakiem konserwantów i barwników oraz wysokostrawnym białkiem, zapobiegającym fermentacji jelitowej i utrzymaniu prawidłowej flory bakteryjnej.

Właściciele psów ras dużych powinni wiedzieć, by nie nakładać swoim pupilom zbyt dużych porcji jednorazowo, by nie podrażnić wrażliwego przewodu pokarmowego. Nasze karmy dla dużych psów są bogate w składniki pokarmowe wspomagające zdrowie stawów i kości dużych czworonogów, które z racji dużych gabarytów tych zwierzaków bywają mocno obciążone. Receptura tych karm wspomaga utrzymanie prawidłowej masy psiaków, zapewniając im doskonała formę i samopoczucie każdego dnia.

Wszystkie nasze karmy cieszą się dużym powodzeniem i zainteresowaniem wśród właścicieli psów różnych ras, bo zawierają wysokiej jakości mięsa, warzywa i owoce oraz witaminy, dzięki którym Wasze pupile będą cieszyły się znakomitym zdrowiem do późnej starości. Inwestycja w karmy dla psów rasowych z oferty naszego sklepu internetowego to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego psiego przyjaciela. Doskonale dobrane składniki pokarmowe uwzględniające potrzeby i wymagania danej rasy, zapewnią zdrowie, radość i chęć do zabawy każdemu czworonogowi. 

Warto wybrać karmę dla psa małej rasy, średniej czy tej dużej z naszego internetowego sklepu i cieszyć się znakomitą formą, kondycją i aktywnością ruchową swojego pupila. To swego rodzaju balsam dla duszy dla każdego troskliwego i kochającego opiekuna psa.

Aktywne filtry